Telefon bellekleri videolara yetmiyor

Giriş Tarihi: 13.5.2014
Akıllı telefonların minimum depolama kapasitesi 16 GB oldu. Buna rağmen flaş bellekler yetmeyince telefondaki resimleri aktarmak sorun haline geldi. Akıllı telefonların video ve fotoğraf konusundaki yeteneklerini artırması, depolama ihtiyacını daha da yukarılara taşıyor. En büyük flaş bellek üreticilerinden SanDisk, 2016'da akıllı telefonlarda ortalama kapasitenin 22 GB olacağını öngörüyor.

KABLOSUZ YÜKLE
Mobil ve internet yaşam tarzına uygun yeni depolama ürünlerini Türkiye'de tanıtan SanDisk, kablosuz depolama olanağı sunan SanDisk Connect'i tanıttı. Yeni ürün telefonun depolama ve paylaşma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Cihaza depolama kapasitesi dolan telefon veya tabletten kablosuz veri aktarmak mümkün.

HIZLI AKTARMA
Akıllı telefon ve tabletlerin depolama kapasitesinin önemli bir bölümünü video ve fotoğraflara ayırıyoruz. İşte bu video ve fotoğrafları aktarmak için ücretsiz Sandisk uygulamasını indirmek ve Sandisk Connect'e aktarmak mümkün. 16, 32 ve 64 GB depolama alanı sunan cihazların bir kısmını medya çalar olarak kullanmak da mümkün. SanDisk bu ürün haricinde kablo ya da kablosuz cihazlara gerek kalmadan tablet ve telefonlardan veri aktarmaya yarayan mini USB cihazının da duyurusunu yaptı. Şirket ayrıca 60X hızında veri depolama ve yükleme imkânı sunan USB 3.0 belleği tanıttı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Telefon bellekleri videolara yetmiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN