Türkiye'nin en iyi haber sitesi

8.1 için beklenen şey yayınlandı

'ın yeni güncellemesi 8.1 için şimdiden çıktı.

Giriş Tarihi: 22.10.2014 19:48 Güncelleme Tarihi: 22.10.2014 19:49
iOS 8.1 için beklenen şey yayınlandı

Apple cihazlarında Jailbreak işlemi artık birçok kullanıcının kullandığuı bir yöntem haline geldi. Cihazlarını özgürce kullanmak isteyen kullanıcılar artık hiç düşünmeden Jailbreak işlemini yapıyorlar. Bu konuda larının da artık eskiye oranla çok daha hızlı çıkartıldığını da söylemeden geçmeyelim. Son olarak 'ın yayınladığı güncelleme iOS 8.1'in yayınlanmasının ardından daha 48 saat bile geçmemişken Jailbreak aracı çıkartıldı.

Pangu ekibi tarafından yayınlanan Jailbreak aracı sayesinde iOS 8.1'li cihazınıza kısa bir süre içerisinde Jailbreak yapabileceksiniz.

Ancak şunu da söylemeden geçmeyelim. Bu Jailbreak aracının yanında Cydia henüz hala iOS 8 işletim sistemi için uyumlu hale gelebilmiş değil. Bu yüzden şu an için Cydia'yı 8'de kullanabilmek mümkün değil. 'li cihazınıza Jailbreak yapmak istiyorsanız buradan ilgili aracı indirebilirsiniz.

Not: Jailbreak işlemi cihazınıza zarar verebilir ve Apple tarafından tavsiye edilmemektedir. Yaşayabileceğiniz olumsuzluklardan TeknoKulis sorumlu değildir.

Emre Çetinkaya

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
iOS 8.1 için beklenen şey yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN