Sadece 3.8mm liğe sahip

Akıllı ların likleri inanılmaz noktalara geliyor.

Giriş Tarihi: 27.10.2014 19:48 Güncelleme Tarihi: 27.10.2014 19:58
Sadece 3.8mm inceliğe sahip telefon

Akıllı ların donanımları her geçen gün ilerliyor. Aynı şekilde günler ilerledikçe telefonlar giderek liyor. Mesela kısa bir süre önce Oppo'nun sadece 4mm inceliğinde bir akıllı telefon tanıtacağı iddia edilmişti. Daha bunun yankıları geçmeden şimdi ise Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo'nun sadece 3.8mm inceliğe sahip bir telefon tanıtmaya hazırlandığı iddia edildi.

Böyle bir telefonun nasıl olabileceğini hayal edebiliyor musunuz? Eğer cevabınız hayır ise aşağıdaki fotoğraflara bakabilirsiniz. Vivo tarafından yayınlanan fotoğraflarda gerçekten çok ince bir telefon yandan gösteriliyor. Ayrıca bu telefonun ne kadar ince olduğu anlaşılsın diye 7.6mm incelikteki iPhone 5s ile de yan yana getirilmiş.

Bu telefonun diğer özellikleri hakkında ise şu an için herhangi bir özellik bilinmiyor. Kaldı ki bu telefonun ismi de henüz net değil.

Öte yandan dünyanın en ince telefonun ise geçtiğimiz ayın başlarında tanıtılan Elife S5.1 (5.1mm) olduğunu hatırlatalım. Ancak görünüşe göre bu cihaz bu unvanı uzun süre elinde tutamayacak.

Emre Çetinkaya

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sadece 3.8mm inceliğe sahip telefon
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN