Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En güzeli

Giriş Tarihi: 29.10.2014 12:23
En güzeli iPhone 6

"Sektörde her firma birbirinden esinlenebilir. Herkesin ortak amacı, başarılı modeller ortaya çıkarabilmek."

Apple'ın eylül ayı itibarıyla satışa sunduğu yeni telefon modelleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, kısa sürede milyonlar satarak 'ı memnun etti. Yeni iOS işletim sistemi ve özellikle "büyüyen Retina ekran" faktörüyle dikkat çeken bu telefonlar, bir yandan da ortaya çıkan "bükülebilir telefon" akımı nedeniyle birçok kullanıcıyı da zor durumda bıraktı denebilir. Yine de iPhone'lar popülaritesini koruyor ve hatta farklı firmaların da beğenisini toplamayı biliyor. Tıpkı Xiaomi gibi.

Çinli elektronik firması , Apple'ın yeni 'sı hakkında güzel şeyler düşünüyor. Daha doğrusu Xiaomi'den Hugo Barra böyle düşünüyor. Barra, daha önce Google'ın Android bölümünden sorumlu başkan yardımcısıydı. Şu an ise Çinli Xiaomi'nin başkan yardımcısı konumunda.

Barra, geçtiğimiz günlerde bir röportaj için WSJD Live'daydı. Barra'ya sorulan sorular arasında, Xiaomi'nin hazırladığı modellerin tasarımlarının Apple ürünlerine benzerliğinin dikkat çekmesi de vardı. Barra, sektörde yer alan güzel tasarımlardan herkesin esinlendiğini ve herkesin güzel şeyler ortaya çıkarmak için çalıştığını belirterek iPhone 6'nın şimdiye kadar hazırlanmış en güzel tasarımlı telefon olduğunu iddia etti.

Barra, herkesin birbirinden esinlenebildiğini söylerken Apple'ın da iPhone 6'da 'nin Onetelefonundan esinlenmiş olabileceğini de dile getirdi.

Siz ne dersiniz?

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En güzeli iPhone 6
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN