Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AA mobil uygulamaları yenilendi

Anadolu Ajansı, dünyanın en etkili beş haber ajansından biri olma hedefi doğrultusunda mobil platformlardaki iPhone ve Android uygulamalarını yeniledi.

Giriş Tarihi: 15.11.2014 10:10
AA mobil uygulamaları yenilendi
Anadolu Ajansı'nın (AA) Android ve IOS platformlarında çalışan mobil uygulamaları yenilendi.

Anadolu Ajansı Ar-Ge birimi tarafından geliştirilen yeni uygulamalar, akıllı cep telefonlarından haber içeriğine daha kolay ve hızlı erişim imkanı sağlıyor.

AA'nın 100. Yıl Vizyonu kapsamında, değişen teknolojilere uyum sağlayacak şekilde geliştirilen uygulamalar, Google Play ve Apple Store'dan indirilebiliyor.

Anadolu Ajansı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörü Yakup Şıvka, mobil uygulamaların "global haber uygulamaları incelenerek en son teknoloji ve tasarımla yenilendiğini" belirtti.

Android ve IOS platformlarında çalışan yeni mobil uygulamalar, AA'nın kurumsal web sitesinde (www.aa.com.tr) yer alan haber, fotoğraf ve video galerilerinin takip edilmesine imkan tanıyor.

Anadolu Ajansı'nın internet sitesi ile eş zamanlı çalışan uygulamalarda, haberler "manşet, Türkiye, dünya, ekonomi, spor ve diğer" olmak üzere 6 ana kategoride listeleniyor. Kullanıcılara, seçtikleri kategorilerde yeni haberlere ait bilgi mesajları, belirleyecekleri zaman dilimlerinde gönderiliyor.

Bu arada, Anadolu Ajansı'nın mobildeki eski uygulamalarında güncelleme yapılmayacağından, eski uygulamaların kaldırılıp yeni uygulamaların kurulması gerekiyor. Eski uygulamalarda artık haber servisi yapılmayacaktır.

Uygulamaları indirmek için,

iOS: https://itunes.apple.com/tr/app/anadolu-ajans-mobil/id936244304?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aa.arge.mobile.android.mobile_android
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AA mobil uygulamaları yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN