'den sahiplerine müjde

, yeni siyle sahiplerine birçok özellik sunuyor.

Giriş Tarihi: 26.11.2014 11:39
Sony'den Xperia Z2 sahiplerine müjde

Sony, bir süre önce yayınladığı güncelleme ile Xperia Z3 ailesine mensup telefonların PlayStation 4 (PS4) ile uyumlu bir şekilde çalışmasına olanak sağlamıştı. Bu sayesinde eğer istenirse PS4'ün bağlı olduğu televizyon kapatılabiliyor ve görüntü, aynı ağ üzerinde bağlantılı olan Xperia Z3'lere aktarılabiliyor. Böylece PS4 oynarken televizyona bağımlı kalmıyorsunuz. İşte bu güncelleme, şimdi de Xperia Z2 için geldi.

'den gelen açıklamada, için yayınlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesi sayesinde PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) özelliğinin Xperia Z2'ye de geldiği bildirildi.

Ayrıca yeni güncellemesi sayesinde Ultra Stamina Modu da geliyor. Böylece daha iyi güç tasarrufu elde ediliyor. Bir diğer yenilik olan Record Screen ise, o an ekranda yaptıklarınızı video olarak kaydediyor.

Akıllı Ekran özelliği cihazı tutma şekline göre ekranın hangi yöne döndürülmesi gerektiğine otomatik olarak karar verirken, Bluetooth Unlock özelliğiyle de SmartBand, SmartBand Talk gibi Bluetooth aksesuarlar ve kulaklıklar otomatik olarak devreye giriyor.

Sony Xperia Z2 incelemesi

Sony Xperia Z3 incelemesi

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sony'den Xperia Z2 sahiplerine müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN