Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnceleme:

Giriş Tarihi: 28.1.2015 17:40
İnceleme: HP Deskjet 4515

'nin hepsi bir arada çözümü nasıl bir performans sunuyor?

İnceleme merkezimizin bu seferki konuğu Ink Advantage . Hepsi bir arada çözümü sunan marifetli bir . Yazdırma, tarama, kopyalama, fotoğraf ve web işlevlerine sahip. Çok fonksiyonlu cihazda dokümanlar yazdırılıyor veya dijital fotoğrafların baskısı alınıyor. Lafı daha fazla uzatmadan detaylara geçelim ve yazıcının neler sunduğuna birlikte bakalım.

Siyah renkli olan 4515 kompakt tasarımda bir yazıcı. 5.56 kg ağırlığında. Boyutları da normal. Dikkat ettiğim kısımlardan biri kutu içeriği olur. 4515'in kutusunda gerekli bağlantılar bulunuyor. Zaten kurması da oldukça kolay. Sadece yazıcının yerini ayarlamak, iki kabloyu takmak ve CD'den gerekli yüklemeyi yapmak lazım. Ağ bağlantıları dahil yazıcıyı yaklaşık olarak 10 dakika içinde kurdum ve çalışır hale getirdim. 4515'in kartuşlarını takıp çıkarması da kolay, HP kullanıcıların kolayca kartuşu değiştirmesi için güzel bir sistem yapmış. Daha önceki incelediğim yazıcıda da böyleydi.

Cihaz en başta da belirttiğim işlevler dışında (Artık klasikleşen işlevler bunlar) aynı zamanda WiFi ve çift taraflı baskı yeteneğine sahip. Ayarlara ise 6.74 cm'lik renkli dokunmatik ekrandan ulaşılabilir. Yapılandırma seçenekleri oldukça yalın, bu yüzden kullanışlı olmuş. Ekranın sağında ve solunda 3 tane olmak üzere toplamda 6 tane dokunmatik tuş var. Düğmeler inceleme yapmaya başladığımda sadece ilk zamanlarda birkaç kere dokunmama rağmen tepki vermedi. Ancak bunun dışında bir daha bu durumu yaşamadım. Bu arada bir işlem sırasında düğmeler soluklaşıyor ve kullanılmıyor, bunu da belirtemeden geçmeyeyim.

İNCELEMENİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnceleme: HP Deskjet 4515
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN