Watch eksik kaldı

'ın baştan beri üzerinde çalıştığı bu özellikler, ne yazık ki ilk 'ta olmayacak!

Giriş Tarihi: 20.2.2015 11:38
Apple Watch eksik kaldı
Henüz akıllı saat tartışmasının ilk başladığı dönemde ortaya çıkan ama çok sonra tanıtılan Watch , önümüzdeki Nisan ayında piyasaya sunulacak. Üzerinden bu kadar zaman geçmesinin ardından Apple, aslında bu akıllı saatinde istediği kadar yol kat edememiş gibi görünüyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan , Tim Cook 'un söz verdiği gibi Nisan ayında raflara çıkacak. Fakat satışa sunulacak olan ilk Apple Watch serisinin, Apple'ın içine sinmediğini söylemek gerek. Zira Amerikalı şirket Apple Watch üzerinde daha fazla sayıda sensöre yer vermeyi planlıyormuş. Bunlar arasında stres ve kan basıncına dair sensörler de bulunuyormuş. Fakat bu sonuçların elde edilmesi şimdilik zor olduğundan bu sensörleri kaldırarak, sadece fitness özelliklerine yer verilen bir model üzerine yoğunlaşılmış. Sonuçta da karşımıza, tam olarak böyle bir Apple Watch çıkacak.

Her ne kadar Nisan ayında satışa sunulacak olan ilk Apple Watch modeli, şirketin başta planladığı bazı özelliklerden yoksun olacak olsa da, sonraki modellere bu sensörlerin ekleneceğini şimdiden bilmek güzel.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Apple Watch eksik kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN