HTC'ye büyük şok!

Resmi tanıtımdan önce One M9'un reklam videoları internete düştü

Giriş Tarihi: 25.2.2015 11:41
HTC'ye büyük şok!

HTC'nin yeni amiral gemisi modeli olması beklenen One M9 için birçok söylenti ve sızıntı haber gelmiş, çeşitli tasarım görselleri yayınlanmıştı. Ancak genel düşünce, HTC'nin bu yeni modelinde de tasarım hatlarında radikal değişikliklere gitmeyeceği yönündeydi ve öyle de olmuş gibi.

Az evvel yaptığımız haberimizde, HTC One M9'a ait olduğu söylenen ve resmi tanıtımdan önce internete sızdırılan reklam görüntülerini paylaşmıştık. Burada da telefonun önde yer alan hoparlörleri, yeni tasarımıyla arka tarafta yer alan 20MP kamerası, yeni arayüzü ve kamera arayüzüyle bazı özellikleri görünüyor.

Yine videodan yola çıkarsak, kullanıcıların pek hoşuna gitmeyen ön alt taraftaki siyah bant üzerindeki HTC logosu aynen duruyor. Bu da ön tarafta fazla yer işgal ediyor hissini uyandırıyor. Öte yandan, sanal tuşların bu kez sayısı 3'ten 4'e çıkarılmış. Yekpare alüminyum kasanın tasarım hatları da genel olarak korunmuş gibi.

Ve son olarak da haberimizin başlığını oluşturan detayı verelim. HTC'de daha önce Ürün Yöneticisi olarak çalışan Leigh Momii de Twitter'dan attığı mesajla bu sızıntı görüntüleri doğruladı ve kendisinin de gri (gun metal) renkli olanından alacağını belirtti.

Siz ne dersiniz One M9'un tasarımı hakkında? HTC'nin etkinliğinin 1 Mart'ta gerçekleştirileceğini de tekrarlayalım.

Mahmut Saral

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HTC'ye büyük şok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN