Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Apple Store'a rakip oldu!

, kimsenin beklemediğini yaptı ve Apple Store'lara ciddi ciddi rakip oldu.

Giriş Tarihi: 13.3.2015 01:06 Güncelleme Tarihi: 13.3.2015 10:38
Google Apple Store'a rakip oldu!
Google, ilk fiziksel mağazasını sessizce Londra'da açtı. Mağaza, 5 Mart'tan beri açık olsa da firma, her şeyin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmek için bugüne kadar fazla ses çıkarmamayı tercih etti.

Ancak Google'ın ilk fiziksel mağazası, tam düşündüğünüz gibi bir yer değil. Tottenham Court Road'daki Curry's PC World'ün bir parçası olarak açılan mağaza, dev bir mağazanın içinde gizleniyor. Samsung ve Apple'ın mağazaları, Londra'nın en yoğun bölgelerinde yer alıyorlar ancak , buralardan uzak durmayı tercih etmiş görünüyor.

Google'ın mağazasında çok büyük bir farklılık da yok, firma daha çok fiziksel mağaza işini deniyor gibi görünüyor. Google'ın İngiltere pazarlama direktörü James Elias, "kullandığımız tüm cihazlardaki yeniliğin hızı inanılmaz, ancak onları satın alma şeklimiz, yıllardır aynı" diyor ve ekliyor: "Google mağazası ile kullanıcılara Google'ın inanılmaz bir yelpazede sunduğu, birbirine bağlı, çevrimiçi ürünlerle oynayabilecekleri, onları deneyebilecekleri bir yer sunmak istiyoruz."

Kaynak: Cnntürk
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Google Apple Store'a rakip oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN