Türkiye'nin en iyi haber sitesi

. yenilendi

, iPhone için Yandex. uygulamasını güncelledi. Tamamen yenilenen arayüz ve eklenen özellikler, kullanıcılara çok rahat ve kolay bir e-posta deneyimi sunuyor.

Giriş Tarihi: 3.4.2015 10:15
Yandex.Mail yenilendi
, iPhone kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği Yandex. uygulamasını yeniledi. Yepyeni bir arayüze kavuşan Yandex.Mail uygulaması, kullanıcılara büyük kolaylıklar sunan özelliklerle de donatıldı. iPhone için tasarlanan yeni Yandex.Mail'de ana ekran, e-postalarınıza ve e-postalar için kullanılan araçlara ayrılarak kullanıcının hızlı ve verimli şekilde hesabını kontrol etmesini sağlıyor. E-posta ayarları, gelen kutusu ve diğer kutular, arama çubuğu gibi tüm araçlar tek bir parmak hareketiyle rahatça kontrol edilebilecek şekilde ekrana yerleştirilmiş durumda.

Yeni Yandex.Mail'de, e-postaları silmek, okundu olarak işaretlemek gibi işlemler için kullanıcıların ilgili e-postanın üzerinde parmaklarını sağa veya sola sürüklemeleri yeterli oluyor. Bu sayede e-postalar kolayca düzenlenebiliyor. iPhone için optimize edilen yeni Yandex.Mail ayrıca gelen bir e-postayı açmadan, özet görsel üzerinden içeriğini anlamaya imkan tanıyor.
Birden fazla e-posta hesabı olan kullanıcılar, tüm hesaplarını Yandex.Mail üzerinden aynı anda kullanabiliyorlar. Bunun yanı sıra yeni Yandex.Mail, İnternet bağlantısı olmadığında bile e-postaların okunmasını ve yanıt yazılmasını mümkün kılıyor.
Yandex.Mail uygulamasının iPhone sürümü App Store'dan, geçtiğimiz aylarda güncellenen Android sürümü ise Google Play'den indirilebilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yandex.Mail yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN