'daki reklamlardan kurtulmak ister misiniz?

Eğer cevabınız evet ise, bunun için biraz para ödemeniz gerekiyor.

Giriş Tarihi: 9.4.2015 16:42 Güncelleme Tarihi: 9.4.2015 16:46
YouTube'daki reklamlardan kurtulmak ister misiniz?
geçtiğimiz günlerde müzik tabanlı Music Key servisi ile gündeme gelmiş ve bu servisin ücretli olarak sunulabileceği söylentileri yayılmıştı. YouTube bugün farklı bir konu ile yine gündeme gelmeyi başardı. Bildiğiniz gibi YouTube videolarında reklamlar bulunuyor. Bu reklamları geçmek için 5 saniye beklemeniz gerekiyor.

Youtube dan nasıl para kazanılır

YouTube reklamlardan kurtulmak isteyen kullanıcılar için ücretli üyelik sistemini devreye sokmaya hazırlanıyor. Aylık ve yıllık olarak planlandırılacak ödeme sistemi sayesinde "Premium" üyeler reklamlardan kurtulmuş olacak ve Music Key servisinden faydalanabilecek.


Bloomberg'in kaynaklarına göre Google; içerik üreticilerini bu konu hakkında e-posta ile uyarmaya başlamış ve içerik üreticilerinin reklamsız servis sözleşmesini kabul etmeleri için yeni sözleşmeleri göndermiş.İzlemek için öde!

The Verge'ün kaynağına göre ise YouTube'a içerik oluşturanlar, seçtikleri bazı videoları sadece ücretli üyelere sunacak. Yani YouTube'da bazı videoları izlemek için ücret ödemeniz gerekecek.

MAHMUT SARAL / TEKNOKULİS
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
YouTube'daki reklamlardan kurtulmak ister misiniz?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN