yenilendi

Giriş Tarihi: 10.7.2015 10:59 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 11:00
Google Play Store yenilendi

Android kullanıcılarının yakından bildiği güncellendi.

Google'ın mobil işletim sistemi Android hem kendi içerisinde büyümeye hem de uygulama mağazası olan Google Play Store'da artan uygulamalar ile gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Arayüz konusunda materyal tasarım ile büyük bir değişim yaşayan Android, zamanla bağlı olduğu Google'ı da tasarımsal açıdan hamle yapmasını sağladı.

Google'ın hemen hemen tüm servisi materyal tasarıma geçiş yaptı. da bu servisler arasında yer alıyor. Android'in uygulama mağazası Google Play Store, tasarımsal açıdan yenilikler sunarken, kullanıcı odaklı arayüz iyileştirmelerini de göz ardı etmiyor. Güncellemeler ile ufak da olsa değişimler yaşayan Google Play Store, yeni gelen sürüm 5.7.6 ile yeni animasyonlara kavuştu.

Google Play Store v5.7.6 ile "Popüler karakterler" bölümü mağazaya dahil edildi ve bu bölüme çok hoş bir animasyon eklendi. Popüler karakterlerden birini seçtiğiniz zaman uygulama bölümüne renkli ve eğlenceli bir animasyon ile geçiş yapılıyor. Google Play Store güncellemesi ayrıca uygulamalarda bulunan "Neler Yeni" bölümündeki yazılar siyah yerine yeşil renkte sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
BENZER HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Google Play Store yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN