Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın yeni güncellemesini çok seveceksiniz

'a gelecek yeni güncelleme ile artık sesli görüşmeler internet kotanızı harcayamayacak.

Giriş Tarihi: 23.7.2015 09:44 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 09:52
WhatsApp'ın yeni güncellemesini çok seveceksiniz
, aldığı güncellemeyle sesli arama işlevini daha da iyi bir hale getirdi. Güncellemeler, şimdilik sadece Android'li cihazları ilgilendiriyor ve henüz Google Play üzerinden sunulmuyor.

Yeni eklenen özellik sayesinde sesli görüşmeler sırasında harcanan veri miktarını azaltmanız mümkün oluyor. Kullanabileceği mobil veri miktarı kısıtlı olan kullanıcılar, bu yeni özellik sayesinde kotayı aşma endişesi duymadan, daha rahat konuşabilecekler. Yapılan ilk denemeler, düşük veri tüketimi modu etkinken ses kalitesinde önemli bir kaybın yaşanmadığını söylüyor.

Android telefonların gizli kodları!

Güncelleme, sohbetleri bir süre susturma, açılır uyarıların ne zaman görüneceğini ayarlama gibi işlevler de sunuyor. Bunun yanında konuşmalarınıza uzun dokunup, onları "okunmamış" olarak işaretlemeniz artık mümkün. Henüz hazır olmayan bir başka işlev sayesinde ise sohbetlerinizi Google Drive'a da yakında yedekleyebileceksiniz.

Haberi yayına hazırladığımız an itibariyle WhatsApp uygulaması, resmi olarak güncellenmemişti. Bu yüzden güncelleme Google Play üzerinden sunulana kadar yeniliklere ulaşamayabilirsiniz. Yeni işlevler için beklemek istemiyorsanız, APK dosyasını APKMirror sitesi üzerinden indirebilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
WhatsApp'ın yeni güncellemesini çok seveceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN