yaklaşıyor

Giriş Tarihi: 3.11.2015 10:47
Windows 10 Redstone yaklaşıyor

Threshold 2 güncellemesini bu ay yayınlayacak olan 'un önümüzdeki yıl da merakla beklenen 'u hizmete sunacak. 2016 yılının ortalarında yayınlanması beklenen güncelleme hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Redstone güncellemesi, özellik olarak en iyi üst düzey performansta olacak. Ayrıca, Windows üzerinde hızı ve aktif olarak daha yükse performans almayı da kolaylaştıracak. , PC üzerinde ve Mobil cihazlarda kullanılacak en uygun güncelleme olurken, aynı zamanda Windows kullanıcılarına daha ayrı bir özellik sunacak. Telefon üzerinde başladığınız işleri, sonrasında Tablette de tamamlamaya devam edeceksiniz. bu özellik sayesinde, zaten telefonda Wndows kullanmak kadar keyifli bir durum kalmayacak.

Windows 10 bu yeni güncellemesiyle beraber, Akıllı telefon piyasasında da oldukça büyük bir fark getirmek istiyor. bu nedenle de, telefon üzerinden güncelleme yaparak, daha aktif ve daha seri bir telefon kullanmış olacaksınız. Yeni güncelleme için 2016 yılını beklemek gerekiyor. Marka bu konuda ciddi adımlarla çalışırken, daha güzel sonuç almak için testlerden bu sürümü geçiriyor. 2016 sezonunda daha güçlü bir kullanmış olacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Windows 10 Redstone yaklaşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN