Türkiye'nin en iyi haber sitesi

fotoğrafta yeniliğe gidiyor!

web sitesinde yaptığı yenilikle sitede paylaşılan fotoğrafları iyice öne çıkaracak. Twitter'ın web sitesinde yaptığı güncelleme, fotoğrafları genişletmenize gerek kalmadan tam boyutlu olarak gösterecek. İşte detaylar!

Giriş Tarihi: 10.12.2015 12:36
Twitter fotoğrafta yeniliğe gidiyor!
Sosyal medya devi yeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Artık Twitter'ın web sitesinde yaptığı güncelleme, fotoğrafları genişletmenize gerek kalmadan tam boyutlu olarak gösterecek. Böylece fotoğrafların plaformdaki yeri bir kademe daha yükselmiş olacak.

Twitter 2015 yılında medya deneyimini iyice öne çıkardı. Twitter Haziran ayında videoların otomatik olarak yürütülmesi işlevini sunmaya başlamıştı. Bu sayede, videolar, GIF'ler ve Vine'lar kullanıcının herhangi bir eylemine gerek kalmaksızın hareketlendi. Ekim'de yayınlanan Moments ise farklı olaylar arasında dolaşmanıza izin veriyordu.

Twitter yenilikleriyle birlikte toplu olarak yüklenen fotoğrafları görmek de kolaylaştı. Bu tür yüklemelerde bir fotoğraf daha büyük gösterilirken, sağ tarafta daha küçük fotoğraflar gösteriliyor. Fotoğraflara tıklayarak odaklanılabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter fotoğrafta yeniliğe gidiyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN