reklam için bunu da yaptı!

Giriş Tarihi: 14.12.2015 11:00 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 11:05
Twitter reklam için bunu da yaptı!

gelirlerini artırmak için proje üstüne proje hazırlıyor. Twitter'ın bu projelerinden en dikkat çeken ise reklam hakkında yaptığı çalışma... Twitter artık kullanıcı adı olmayana bile reklam gösterecek. Twitter'ın bu çalışması şu anda masaüstü uygulamasında test aşamasında. Twitter bu projeyi hayata geçirdiğinde reklam gösterimini aylık yarım milyar artıracak...

, siteye girenlerden daha fazla para kazanmanın yeni yolunu bulmuş gibi görünüyor.
Popüler mikroblog sitesi Twitter reklam erişimini genişletmek için çalışmalar yapıyor. Kullanıcılar artık siteye giriş yapmadan da sosyal ağın yayınladığı reklamları görebilecekler.

Twitter'ın yeni uygulaması şimdilik test aşamasında ve sadece web sürümü için geçerli durumda. İlk olarak ABD, İngiltere, Japonya ve Avustralya'da yürürlüğe konacak yeni özellikle birlikte Twitter artık kullanıcı hesabı olmayan ziyaretçilerden de para kazanmaya başlayacak.

Şirket böylece reklam amaçlı tweet'lerin daha fazla kitleye erişmesini sağlayarak reklamverenler için daha cazip getirmiş olacak. Twitter CEO'su Jack Dorsey görevi devralmasıyla birlikte reklam gelirlerini arttırmanın planlarını yaparken para kazanmanın farklı yollarını bulmaya çalıştıklarını ortaya koyuyordu. Şirket bu hamlesiyle birlikte aylık yarım milyar insana ekstra reklam gösterimi yapmış olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter reklam için bunu da yaptı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN