'ta büyük değişim olacak!

Popüler mesajlaşma uygulamasına uzun zamandır beklenen özellik yakında yayınlanabilir.

Giriş Tarihi: 22.12.2015 12:13 Güncelleme Tarihi: 22.12.2015 13:43
WhatsApp'ta büyük değişim olacak!

'a görüntü görüşme veya video arama özelliğinin eklenmesi konusunda bir takım çalışmaların olduğu daha önce ortaya çıkmıştı. Alman sitesi Macerkopf.de tarafından görüntülü görüşmeye ait ekran görüntüsü yayınlandı.

Uygulamada birden fazla görüşme de olabilir. WhatsApp'ın görüntülü görüşme özelliği diğer mesajlaşma uygulamalarındaki gibi WiFi ve hücresel bağlantı üzerinden gerçekleşecek görünüyor. En azından tahminler her iki bağlantı türünün de geçerli olacağı yönünde. Gerçi en başta sadece WiFi ile sınırlanabileceğine dair bir takım söylemler de var.

Standart kontroller dışında ön ve arka kamera arasında geçiş, mikrofonun sesini kısmak gibi seçenekler de olacak. Son olarak geliştiricler bazı noktalar için uygulamanın yeniden tasarlanacağını söylüyor.

Ekran görüntüleri WhatsApp'ın henüz yayınlanmamış iOS sürümünden alınmış (Versiyon 2.12.16.2). Şu anda iPhone için yayınlanmış olan sürüm 2.12.12. Belki bir sonraki güncelleme 2.12.16.2 olabilir ve görüntülü görüşme WhatsApp'a eklenebilir. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
WhatsApp'ta büyük değişim olacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN