'nın yeni telefonu böyle olacak

Giriş Tarihi: 21.1.2016 15:40 Güncelleme Tarihi: 21.1.2016 15:41
Nokia'nın yeni telefonu böyle olacak

Finlandiyalı telefon üreticisiyle alakalı sızıntılar devam ediyor.

, Microsoft'la yaptığı satış anlaşması sonrasında bir süreliğine telefon çıkaramadı. Ancak anlaşma sona erdi ve 2016 belki de Nokia'nın yılı olabilir.

Bu sene Nokia'nın yeni telefon çıkaracağına dair çeşitli kaynaklar tarafından raporlar yayınlandı. Aynı zamanda şirketin CEO'su da geri dönüş olacağını ima etmişti. Gelen sızıntılara bakarsak zaten metal kasalı bir model geliştiriliyor. Gerçi telefonun tasarımı belki prototipe ait olabilir ve son tasarım biraz daha farklı olabilir. Şimdilik bunu bilemiyoruz.

İşte Nokia'nın yeni telefonu

Gizemli cihazla alakalı yeni sızıntı fotoğraflar kısa süre önce Weibo üstünden paylaşıldı. Bununla birlikte Weibo'daki kaynak önemli bir detayı da duyurdu. Kaynağa göre Nokia'nın yeni telefonu 500 yuanı (75 dolar civarı) geçmeyecek. Kabaca çeviri yaparsak 221 TL'ye denk geliyor. Tabii ki bu iddiaları doğrulamanın herhangi bir yolu yok. Ancak Nokia piyasaya geri dönüş amaçlı olarak ucuz ve performanslı bir telefon çıkarabilir. Tüketicilerden yüksek talep de görebilir. Sizin bu konudaki beklentileriniz nedir? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nokia'nın yeni telefonu böyle olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN