Türkiye'nin en iyi haber sitesi

' çalışılacak en iyi şirket'

En değerli şirket ünvanını ’a kaptıran , belki daha önemli bir konuda hala liderliğini sürdürüyor. Teknoloji devi, Fortune’un “çalışılacak en iyi 100 şirket” listesinde üst üste beşinci kez birinci seçilmeyi başardı.

Giriş Tarihi: 7.3.2016 12:45 Güncelleme Tarihi: 7.3.2016 12:46
'Google çalışılacak en iyi şirket'

En değerli şirket ünvanını 'a kaptıran , belki daha önemli bir konuda hala liderliğini sürdürüyor. Teknoloji devi, Fortune'un "çalışılacak en iyi 100 şirket" listesinde üst üste beşinci kez birinci seçilmeyi başardı. Google ayrıca listeye girdiği son 10 yılda bu başarıyı yedinci kez yaşamış oldu.

Google ve çatı şirketi Alphabet'i tek bir şirket olarak değerlendiren Fortune, genel olarak Google ile ilintili olan tüm kuruluşları en iyi seçmiş durumda. Yapılan değerlendirmede çalışanların mutluluğu ve sağlığı baş faktör olarak belirlendi. Özellikle son bir yılda çalışanlarına sunduğu sağlık imkanlarıyla dikkat çeken Google, işin eğlence kısmından da çalışanlarından tam not aldı. Organik yemeklerden sınırsız atıştırmalara, fitness salonlarından güzellik bakım merkezlerine kadar Google çalışanlarını en çok tatmin eden şirket olmayı başardı. Hepsinden önemlisi bir Google çalışanının belirttiği üzere, teknoloji devi çalışanlarını bir "makine" olarak görmüyor; yaptıkları işe saygı gösterip onlara değer vererek çalışanlarına sağlıklı bir iş ortamı sunuyor.

Listeye Apple, Facebook ve Twitter gibi popüler isimler giremezken, ilk 100'ün içerisinde teknoloji şirketlerinden SAS Institute (#8), Ultimate Software (#15), Salesforce (#23), Intuit (#34), Riot Games (#39), VMware (#40), Autodesk (#54), Activision Blizzard (#77), Cisco Systems (#82), Adobe Systems (#87) yer aldı.

LOG

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Google çalışılacak en iyi şirket'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN