Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'la ilgili şikayetler devam ediyor!

Yeni yayınlanan düzeltme güncellemesi anlaşılan bazı sorunları çözmedi.

Giriş Tarihi: 1.4.2016 11:41 Güncelleme Tarihi: 1.4.2016 12:02
iPhone'la ilgili şikayetler devam ediyor!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan güncellemesi bazı tüketicilerin başbelası oldu. iPad 2 başta olmak üzere birçok eski iOS cihaz aktivasyon ekranında takılı kaldı ve kullanıcılar etkinleştirmeyi gerçekleştiremedi. Ayrıca model fark etmeksizin Safari ve birkaç uygulamada oluşan donma sıkıntısı oldu. Dün yayınlanan 9.3.1 güncellemesi donma problemini çözüyor. Fakat destek forumlarında ise problemlerin devam ettiğini yazan kullanıcılar var.

iPhone 7'nin ilk fotoğrafı ortaya çıktı!

Mesela bir tüketici 9.3.1'den sonra 3. nesil iPad'inde hoparlörün çalışmadığını dile getirmiş. iBook uygulamasının çökmesi ve çalışmaması da forumlarda şikayet edilen diğer sıkıntılardan biri. Bu arada iBook'un çalışmaması herhangi bir modele özgü değil, iPad Pro'da, iPad 2'de, 6'da çökme yaşadığını dile geitren farklı kullanıcılar var.

Açılan şikayet mesajlarında 9.3.1'den sonra Safari ve Mail'de URL'lere tıklanmaması, WiFi'ye bağlanama probleminden bahsediliyor. Bunlarla birlikte bir kullanıcı şöyle bir sıkıntıdan bahsetmiş. Bu kullanıcının 4 klasöründe 600 küsür fotoğraf bulunuyor. Fakat 9.3.1 yüklü iPhone 6s'ini iTunes'la (12.3.3.17 sürümü) senkronize ettiğinde bu fotoğraftarın sadece bir kısmı eşitlenmiş. Fotoğraf önbelleğinin silinmesi, iPhone'un restore edilmesi işe yaramamış görünüyor. Aynı kullanıcı MacBook'un da temiz ve yeni kurulmuş El Capitan olduğunu da vurgulamış. iTunes'la senkronize etme konusunda şikayet eden bir iki kişi daha var.

iOS 9.3.1'i yüklediniz mi? Herhangi bir şikayetiniz var mı? Daha önceki problemleriniz düzeldi mi?

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
iPhone'la ilgili şikayetler devam ediyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN