Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beetech 2015 Ödülleri dağıtıldı

Giriş Tarihi: 7.4.2016 12:03
Beetech 2015 Ödülleri dağıtıldı

Vodafone’un global inovasyon şirketi "Oksijen", İTÜ ARI Teknokent tarafından düzenlenen Beetech 2015 Ödülleri’nde 4 birincilik ödülü birden aldı.

"Büyük Ölçekli Firmalar Ar-Ge Gelirleri", "Büyük Ölçekli Firmalar Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları", "Tüm Firmalar Ar-Ge Gelirleri" ve "Tüm Firmalar Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları" kategorilerinde büyük ödülün sahibi olan Oksijen, İTÜ ARI Teknokent firmaları içinde ana ödül kategorilerinde en fazla ödül alan firma oldu.

Çırağan Palace Kempinski'de düzenlenen törende Oksijen'in ödüllerini Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile İTÜ ARI Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Özeren'in elinden alan Oksijen Genel Müdürü Murat Ekşioğlu, şunları söyledi:

"Oksijen olarak, Vodafone çatısı altında global inovasyon merkezi olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede, 30'u aşkın ülkedeki 400 milyonun üzerinde abone için teknoloji üretiyoruz. 'de ürettiğimiz teknoloji çözümlerini, Vodafone'un faaliyet gösterdiği tüm ülkelere ihraç ediyoruz. Bu teknolojileri üretirken gücümüzü yenilikçilikten ve global birikimimizden alıyoruz. Dünyada teknolojinin gelişimine yön veren bir ekibiz. Bu kapsamda, alanında 'nin en prestijli ödülü olmaya aday BEETECH 2015'te 4 birincilik ödülü birden almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüllere layık görülmemizde, özellikle geçen sene OKSİJEN olarak kendi mühendislerimizin ürettiği fikri mülkiyetin tescil edilmesi ve yarattığımız teknik istihdam sonucu artan Ar-Ge gelirlerimizin katkısı büyük. Vodafone Türkiye'nin dünyaya açılan penceresi olarak, Türkiye mobil iletişim sektörünün ufkunu genişletmeye devam edeceğiz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beetech 2015 Ödülleri dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN