Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın yeni saati böyle olacak

Drexel Hamilton analisti 'ın yeni ürünleri hakkında rapor yayınladı.

Giriş Tarihi: 9.4.2016 12:56 Güncelleme Tarihi: 9.4.2016 13:39
Apple'ın yeni saati böyle olacak

Brian White sağlam bağlantıları bulunan ve gerçek çıkan tahminleriyle tanınan bir analist. Yeni araştırma raporu da bir hayli çekici.

White'a göre iPhone 7'nin üretimi temmuz ayında başlayacak ve 2016'nın 2. yarısından sonra Apple'ın tedarikçileri büyüme yaşayacak. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan farklı bir raporda da 'ın şu anda siparişlerini azalttığı ve yılın 2. yarısından itibaren bu durumun değişeceği belirtilmişti. Bu manada analistin düşünceleri şaşırtıcı değil.

Drexel Hamilton analisti tüm bunlarla birlikte 'un önümüzdeki 2-3 ay içinde yenileneceğine inanıyor. Ayrıca Apple Watch 2'nin orijinal Apple Watch'a göre %20-40 arasında daha ince olacağını ve haziran ayında WWDC etkinliğinde tanıtılabileceğini düşünüyor. WWDC'nin 13-17 Haziran ayında gerçekleceğini de not düşelim.

Geçtiğimiz eylül ayında başka bir analist olan Timothy Arcuri de, Apple Watch 2'nin ince tasarıma sahip olacağını ve 2016'nın ortasında açıklanacağını ileri sürmüştü. Arcuri ve White'ın öngörüleri aynı doğrultuda.

İşte yeni iPhone

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Apple'ın yeni saati böyle olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN