Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Whatsapp’ta reklam dönemi başlıyor

Giriş Tarihi: 26.8.2016 14:43 Güncelleme Tarihi: 26.8.2016 14:44
Whatsapp’ta reklam dönemi başlıyor

tarafından satın alınan ve her geçen gün yeniliklere olan Whatsapp uygulaması reklam piyasasına yenik düşerek yeni bir reklam modeline geçiş yapmaya hazırlanıyor.

Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp kısa sonra reklam almaya başlayacak.Yani Whatsapp kullanıcılarının kısa zaman sonra canları reklamlardan dolayı sıkılabilir belkide birçok kullanıcı uygulama değiştirmeyede karar verebilir. Kuruluşundan bu yana reklam almayan Whatsapp kullanıcıları tarafından bu konuda tam not aldığını biliyoruz ama Whatsapp uygulamasıda bu reklam politikasına yenik düşerek yakın zamanda uygulama içinde reklamlar yayınlamaya başlayacak. 'un satın alma olayından sonra böyle bir hamle bekleniyordu.

Whatsapp, reklam çalışması için kullanıcılarına otomatik olarak mesaklar gönderecek. Reklam içerikli mesajlar için ise şimdiden firmalar ve reklam ajansları ile görüşmeye başladı. Resmi olarak bir lama yada tarih vermesede bu reklam çalışması için ilk olarak Amerika Birleşik Devletlerinde test edileceği söyleniyor. Daha sonra ise bölgesel olarak çalışmalar başlayacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Whatsapp’ta reklam dönemi başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN