Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da ne kadar zaman geçirdiğinizi öğreneceksiniz!

’ın yeni zaman yönetimi araçlarından ilham alan ’ın uygulamasında henüz yayınlanmamış ‘’ isimli bir aracın kodları bulundu. , üzerinde çalıştıkları yeni özelliği doğruladı.

Giriş Tarihi: 16.5.2018 15:45 Güncelleme Tarihi: 16.5.2018 15:51
Instagram'da ne kadar zaman geçirdiğinizi öğreneceksiniz!

Jane Manchun Wong isimli yazılımcı tarafından Instagram'ın Android uygulamasında keşfedilen yeni özellik, kullanıcıların sosyal ağda geçirdikleri süreyi onlarla paylaşacak. Henüz bu özelliğin Instagram'da geçirilen toplam süreyi mi yoksa belirli zaman aralıklarındaki kullanım yoğunluğunu mu göstereceği bilinmiyor.

CEO RESMEN ONAYLADI

Habertürk'ün haberine göre Usage Insights adı verilen özellik, Instagram CEO'su Kevin Systrom tarafından da doğrulandı: "Topluluğumuza Instagram'da geçirdikleri zaman hakkında daha fazla bilgi verecek araçlar geliştiriyoruz. Instagram'da geçirdikleri her anın pozitif ve isteyerek olmasını istiyoruz."

Görünüşe göre Instagram, kullanım oranı ve reklam görüntülemelerinde düşüşü göze alıyor. Son dönemde teknoloji devleri kullanıcıların servislerini daha bilinçli ve sağlıklı şekillerde kullanmaları için harekete geçmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram'da ne kadar zaman geçirdiğinizi öğreneceksiniz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN