Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'daha fazla izlemeyin' diyecek!

Video izleme platformu , kullanıcılarını uyarmaya başlayacak. Onlara video izlemeye ara vermeleri gerektiğini hatırlatacak.

Youtube 'daha fazla izlemeyin' diyecek!

İzlemeye ara vermeniz gerektiğini hatırlatan bildirimleri açmak için YouTube profil fotoğrafınıza tıkladığınızda açılan menüden Ayarlar > Genel yolunu seyretmeniz gerekiyor. Ardından en tepede yeni "Ara vermem gerektiğini hatırlat" seçeneğini göreceksiniz.

Seçeneği işaretlediğiniz halde karşınıza 6 hatırlatma sıklığı çıkacak. YouTube'un sizi her 15 dakikada, 30 dakikada, 60 dakikada, 90 dakikada ya da 180 dakikada bir uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Bildirimler videoların durmasını sağlamıyor. İsteyen kullanıcılar basitçe bildirimi kapatarak video izlemeye devam edebiliyor. Özellik kademeli olarak sunulmaya başladığından, hemen yukarıdaki söz konusu seçeneği göremeyebilirsiniz.

Habertürk'e göre, YouTube ayrıca yeni bir özellik daha duyurdu. Kullanıcılar artık uygulamanın kendilerine göndereceği tüm bildirimleri günün belirli bir saatinde tek bir liste olarak alabiliyor.

YOUTUBE'DAN ÖĞRENCİLERE ŞOK!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Youtube 'daha fazla izlemeyin' diyecek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN