Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yandex.Browser ile turbo hız

İletişim çalışmaları için “Master Yandex” isimli karakteriyle marka yüzü olarak Özkan Uğur’la anlaşan Yandex, yeni reklam kampanyasıyla izleyicileri internet dünyasına davet edecek.

Giriş Tarihi: 26.2.2013 15:14
Yandex'in ve Yandex.Browser'ın öne çıkan özelliklerine odaklanırken, internette hızın önemini vurgulayacak olan yeni reklam kampanyasını online dünyada da çeşitli projeler izleyecek. Kampanya, yıl boyunca "Fazlası Yandex'te, Haydi Sen de Yandex'le" sloganını kullanacak.

Yeni reklam kampanyasının yayınlanacak olan ikinci filminde, Master Yandex kullanıcılara büyük bir sürpriz duyuruyor olacak.

Yandex Türkiye'nin 2013 yılı iletişim yüzü, Türkiye'nin sevilen müzisyen ve oyuncularından Özkan Uğur oldu. Sanatçı, Yandex'in "Fazlası Yandex'te, Haydi sen de Yandex'le" sloganlı yeni reklam kampanyasında, bilgeliğiyle internet dünyasında gençlere yol gösteren "Master Yandex" rolüyle yer alacak.

Master Yandex'in, 23 Şubat Cumartesi günü yayına giren reklam filmiyle başlayan ve internette hızlı bir Browser kullanmanın önemini vurgulayan macerası, serinin yayınlanacak ikinci filminde duyurusu yapılacak olan büyük sürpriz ile bahar ayları boyunca devam edecek.

Reklam kampanyasını online dünyada da çeşitli projeler izleyecek ve ayrıca, Master Yandex ile Twitter'da @Master_Yandex adlı hesaptan iletişime geçilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yandex.Browser ile turbo hız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN