Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aiptek Türkiye pazarında

Mobil projeksiyonda dünya lideri Aiptek, Türkiye pazarına giriyor.

Giriş Tarihi: 8.4.2013 11:54
Aiptek, kişiye özel kullanımı olan ürün yelpazesi ile Türkiye pazarında tüketicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aiptek, 11-14 Nisan tarihleri arasında CNR Expo'da yapılacak PHOTOSHOW'a katılacak.

Aiptek Türkiye distribütörü Kavi Dış Ticaret İthalat & Satış Müdürü Salih OĞUŞ ile bayi ve tüketicilerin buluşacağı fuarda Aiptek Türkiye ilk kez görücüye çıkacak. Özellikle mobil projeksiyonda dünya lideri olan Aiptek, diğer ürün grupları olan Araç ve Spor Kameraları – Fotoğraf Makineleri – Grafik Tabletler – 3D Ürünler - Akıllı Kalemler ve Bluetooth Speakerlar ile de Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Sektörün önde gelen markalarının ve tedarikçilerinin en son ürünleri ve teknolojilerini sergileyecekleri PHOTOSHOW, amatörden profesyonele fotoğrafçılık, dijital görüntüleme ve baskı sistemleriyle ilgilenen herkesi buluşturacak.

İş dünyası Aiptek ile buluşacak
Dünyada tüm akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu çalışabilen tek cepte taşınabilen projeksiyon markası olan Aiptek, kullanım kolaylığı ile iş dünyasının vazgeçilmez bir parçası olma iddiasında. Aiptek, Bluetooth Speaker (Air2U) ürünlerini de Türkiye'de yaygınlaştırmayı hedefliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aiptek Türkiye pazarında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN