iPhone 5C ucuz değil uygun fiyatlı

Giriş Tarihi: 15.9.2013

Apple'ın iPhone 5C için, "Ucuz değil, düşük fiyatlı model" açıklaması müşterileri tatmin etmedi. Ucuzluk beklentisine şirketin "düşük fiyat"la karşılık vermesi başarı konusunda kafaları karıştırdı

Apple, geçtiğimiz hafta tanıttığı iPhone 5S ve iPhone 5C yeni akıllı telefon modelleri kullanıcıları tatmin etmedi. Özellikle iPhone 5C'nin fiyatının beklenildiği gibi ucuz telefon kategorisine yaklaşmaması bunda etkili oldu. Apple'ın iPhone 5C için, "Ucuz değil, düşük fiyatlı model" açıklaması beklentileri boşa çıkardı. Öte yandan müşterilerin ve uzmanların ucuz iPhone beklentilerine Apple'ın "düşük fiyat"la karşılık vermesi ürünün başarısı konusunda kafaları karıştırdı. Çin'de ve gelişmekte olan pazarlarda iPhone 5C'nin fiyatının yüksek kalacağını tahmin edenler şirkete bu konuda şans vermiyor.

NOKIA RENKLERİ GİBİ

iPhone 5C renkleri Nokia'nın Lumia serisinde kullandığı renkleri çağrıştırıyor. Renkli tasarım konusunda rakiplerine örnek olan Nokia Lumia ailesinin özellikle sarı rengi büyük başarı kazanmıştı. Ürün özellikleri konusunda tahminler neredeyse yüzde 100 tutarken, ilk kez bir Apple tanıtımında sürpriz yoktu. Apple'ın yeni iPad Mini'yi tanıtmasını bekleyenler de hayal kırıklığına uğradı. Ekranın büyümemesi de rakipler karşısında Apple'ı yalnız bıraktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
iPhone 5C ucuz değil uygun fiyatlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN