Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnvemo ve Kadir Has'tan sertifika programı

Giriş Tarihi: 9.12.2013 17:26

Katılımcılarının yeni iş imkanları yaratmasını, farklı iOS uygulamalarını hayata geçirmesini ve mobil programlama bilgilerini geliştirmelerini sağlayan sertifika programı yeniden Kadir Has Üniversitesi’nde.

Birincisi başarı ile tamamlanan program, programlama tecrübesi olan katılımcılarına İOS (iPhone ve iPad) platformunda ileri seviyede uygulama geliştirmeyi amaçlıyor.

iPhone ve iPad cihazlara uygulama geliştirmek isteyen yazılımcı ve yazılımcı adayları için Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi işbirliği ile "iOS için uygulama geliştirme sertifika programı" kapsamında yeniden katılımcılarla buluşacak.

Sertifika programı, T.R.T. ve Türkiye Bilişim Derneği'nin de aralarında bulunduğu çeşitli kurumlara iOS yazılım geliştirme eğitimleri veren İnvemo İletişim'in eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek.

Eğitimi tamamlayanlar Objective-C programlama dilini Xcode platformunda kullanarak iPhone ve iPad için diledikleri uygulamaları geliştirebilecek ve geliştirdikleri uygulamaları Apple App Store üzerinden yayınlama imkanına sahip olacaklar.
Ayrıntılı bilgi için: http://ios-egitimi.com/

Ön Koşul
iOS uygulama geliştirme eğitimine katılmak isteyen adayların object oriented (nesne yönelimli) programlama dillerinden herhangi birinde en az giriş seviyesinde bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Katılım Ücreti
iOS Uygulama Geliştirme Sertifika Programı (30 saat) 1.900 TL + KDV (%8)
Üniversite öğrencilerine %30 burs verilmektedir.
KOSGEB bünyesindeki işletmelerin %50 oranında eğitim desteğinden faydalanma imkanı bulunmaktadır.

Program Tarihleri
Program 01 Şubat 2014 - 08 Mart 2014 tarihleri arasında her Cumartesi saat 11:00 - 16:00 arası olmak üzere toplam 30 saat olarak planlanmıştır.

Kontenjan
Sertifika programı 20 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim Yeri
Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Caddesi, Cibali / İstanbul 34083
Tel: 0212 533 65 32 / (Dahili:1218)

E-Posta:
khas-yasam@khas.edu.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnvemo ve Kadir Has'tan sertifika programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN