Dr. Dursun Bulut, Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 09:48
Dr. Dursun Bulut, Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Özel bir hastanede yönetici olarak çalışan Radyoloji Uzmanı Dr. Dursun Bulut, AK Parti milletvekili aday adaylığı için dilekçe ile başvurusunu yaptı.
AK Parti İl Başkanı Muhsin Kurulay’a dilekçesini sunan Bulut, AK Parti kurulduğu günden beri teşkilatın çeşitli kademelerinde çalıştığını, milletvekili aday adaylığı için müracaatımı yaptığını kaydetti. Tokat’ta yaklaşık 15 yıllık görüntüleme hizmeti veren merkez çalıştırdığını ifade eden Bulut, "8 yıldır da özel bir hastanede yöneticilik görevini ifa etmekteyim. Halkımızın ve bölgemizin problemlerini biliyorum. Milletimin teveccühü ve partimin uygun bulması durumunda bu yolda en iyi şekilde hizmet etmek gayesiyle yola çıktım. Sorumluluk bilinciyle hareket edeceğim. Cenabı hak hayırlısını nasip etsin” dedi.
AK Parti Tokat milletvekili aday adayı Dr. Dursun Bulut, vekillik görevini sadece temsil makamı olarak görmekten öte proje üreten, sorun çözen, elini taşın altına koyan, cesaret ve vakarını halkın iradesinden yana ortaya koyan bir vekil anlayışı ile çalışmanın düsturu olacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dr. Dursun Bulut, Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN