İskenderoğlu Yeni Türkiye Ve Yeni Anayasa Sürecine Destek Olmak İstiyor

Giriş Tarihi: 22.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 14:09
İskenderoğlu Yeni Türkiye Ve Yeni Anayasa Sürecine Destek Olmak İstiyor
AK Parti Milletvekili aday adayı Avukat Mesut İskenderoğlu, partinin içinde olan bir kişi olarak milletvekilliğine aday olduğunu belirterek “Partim ne derse kabulümdür” dedi.
İhlas Haber Ajansı Trabzon Bölge Müdürü Öner Seven’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi veren Av. İskenderoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın samimiyetine yüzde yüz inanan bir kişi olarak onun çizdiği yoldan yürümeye çalıştıklarını söyledi.
İskenderoğlu, “ Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir çizgi çizmeye çalışıyor, insanların arkasından yürümesi lazım. Cumhurbaşkanımızın samimiyetine yüzde yüz inanan bir insanım. Ben zaten partinin içerisinden biriyim. Teşkilatları gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Zaten il teşkilatında görev yapmış bir insanım. Partinin avukatlığını da yaptım. Parti ne derse kabulümüzdür” diye konuştu.
MİLLET İRTİBAT NOKTASI OFİSİ KURACAK
Aday oluşuyla ilgili süreci anlatan Av. İskenderoğlu, “Partimizin ilke ve prensiplerini paylaşan ve teşkilatın içinde görev almış biri olarak aday adayı olmaya karar verdim. Milletimizin gücüne güç katmak, Yeni Anayasa ve Yeni Türkiye sürecine destek olabilmek en büyük arzumuz. Büyük milletimizin vekilliğe talip olurken, hakkı, hakka ve halka layık söylemeyi vaad ediyoruz. Trabzon, kökü mazide gözü atide olan bir şehir olarak , bölgesinde ve ülkesinde daha etkin bir şehir olmayı fazlasıyla hak ediyor. Bu anlamda bizlerde eğer takdir edilirse, istişare kültürü çerçevesinde , insanların düşüncelerini alıp onları en etkin ve netice alacak şekilde takip etmeyi planlıyoruz. Vekil seçilmemiz halinde , insanları Ankara’ya yormadan sorunlarını , tavsiyelerini yerinde dinlemek ve çözüm bulmak adına Trabzon’da profesyonel bir ofis kuracağız. Adını ’Millet İrtibat Noktası’ koymayı düşünüyoruz. Seçimlerin ilimize, ülkemize ve dünyadaki tüm mazlumlara hayırlar getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.
Trabzon’u daha iyi yerlere taşıyabilmek AK Parti projelerin vatandaşlara anlatabilmek için ulaşılmadık yer bırakmamaya gayret ettiklerini ifade eden Av.İskenderoğlu özellikle üniversitenin şehre katkısını daha üst seviyelere çıkarılması gerektiğine de dikkat çekti.
Av.İskenderoğlu “Şüphesiz KTÜ’nün Trabzon’a büyük katkısı vardır. Ancak bu katkıyı en üst seviyeye çıkartabilmek için Trabzon’u yönetenler, siyasiler ve KTÜ yetkilileri istişare içerisinde olmalılar. Bu köprüyü kurmayı başarırsak hem KTÜ’nün ilerlemesine hem de Trabzon’un gelişmesine katkı sağlayabiliriz. Milletvekili seçilmem halinde bunu gerçekleştirmek için çaba sarf edeceğim, ” diye konuştu.
Milletvekili aday adaylığı kararı için kendisin destekleyenlere teşekkür eden Av.İskenderoğlu, “Bu kararı vermem için yanımda olan ve beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Ülkemizin aydınlık ve güçlü yarınlarına destek olmak, birlik ve beraberliğimizin daha güçlü ve sarsılmaz bir şekilde devamı için huzur ve mutluluğumuzun daim olması ve sözü hakkıyla hakka ve halka layık olarak söylemek için aday oldum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderoğlu Yeni Türkiye Ve Yeni Anayasa Sürecine Destek Olmak İstiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN