Dünya Şampiyonu Çebi Mindere Çıktı

Giriş Tarihi: 27.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Dünya Şampiyonu Çebi Mindere Çıktı
AK Parti Milletvekili aday adayı Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Günün büyük bölümünü halkın arasında ve sporcularla geçiren Çebi gördüğü yakın ilgiden son derece memnun.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nü ziyaret ederek sporcularla birlikte antrenman yapan ve gençlerin, çocukların sorularını cevaplayan Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi ”Sizde bende var olan azim ve başarı var. Yeter ki o başarıyı harekete geçirelim. O enerji ve inancımızı yansıtalım. Sizin çalışma şartlarınız benim şartlarımdan çok daha iyi. Bizim çektiğimiz sıkıntıların bir çoğundan kurtulmuş durumdasınız. Bu sevindirici bir tablo. Bu imkanları sağlayanlara teşekkür etmek lazım. Dünya şampiyonu olmamanız için hiçbir neden yok” dedi.
Tekvandocu gençlere ise ilginç birde söz veren Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi “Kim ilk dünya şampiyonu olursa, istiklal marşımızı okutursa ona 5’i bir yerde alacağım. Bunun sözünü veriyorum. Altın hediyesi benden” diye konuştu.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi spor kulübü aynı zamanda ümit milli takım hocası Muammer Aydemir “Dünya Şampiyonu’nu aramızda görmekten son derece mutlu olduk. Burada 150 sporcu ordusu ile çalışıyoruz. Onlar için önemli bir destek ve moral oldu” şeklinde konuştu.
Tekvandocularla antrenman yapan Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi güreşi de ihmal etmedi. Minik sporcular ve gençlerden oluşan 5 kişilik ekipte Çebi’yi yıkamayınca ”Neden Dünya Şampiyonu olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz” diyerek pes ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya Şampiyonu Çebi Mindere Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN