Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Turlarına Başladı

Giriş Tarihi: 13.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 15:44
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Turlarına Başladı
AK Parti Milletvekili adayları Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora Trabzon’u gezmeye başladı.
İlk olarak Hayrat ilçesine giden milletvekili adayları sonrasında Of, Çaykara, Dernekpazarı, Sürmene ve Araklı ilçelerine çıkarmada bulundu. İlçe ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından ilgi odağı olan milletvekili adayları, esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra ise ilçe teşkilatlarında partililerle bir araya geldi. Partililere seslenen Trabzon Milletvekili Adayı Soylu, “7 Haziran Genel Seçimleri maratonuna bugün başladık. İlçelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz, bizleri sıcak bir şekilde muhabbetle karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bir yolculuğa çıktık, bu yolculuk bizden önce de vardı bizden sonra da devam edecektir. Bu yolculuk sadece Trabzon’a ait veya Türkiye’ye ait değil, biz güçlü olduğumuz ve Yeni Türkiye’yi kucakladığımız andan itibaren bütün dünyanın beklediği bir yolculuktur” dedi.
İlçe teşkilatı ziyaretlerinde konuşma yapan Milletvekili Adayı Muhammet Balta ise vatandaşların ilgisinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederken, AK Parti Trabzon Milletvekili 3. sıra Adayı Köseoğlu ‘Trabzon’un Ayşesi’ olarak bütün ilçelere eşit mesafede olduğunu, dördüncü sıradan Milletvekili Adayı olarak gösterilen Günnar ise “Trabzon’un her karışını gezerek vatandaşlarımızla kucaklaşmaya bugün başladık” diye konuştu.
İlçe Teşkilatları ziyaretinde konuşma yapan Prof. Dr. Nihat Tosun ise “Trabzon’a hizmet etmeye talibiz, sizlerin desteğiyle bunu başaracağız” derken, ilçe teşkilatı ziyaretlerinde son olarak konuşma yapan Salih Cora ise “Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa yolunda Yeni Trabzon için var gücümüzle sizler için çalışacağız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Turlarına Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN