Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prof. Dr. Tevfik Özlü, KTÜ Farabi Hastanesi Başhekimliği Görevinden Ayrıldı

Giriş Tarihi: 14.4.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 12:59
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tevfik Özlü, kendi isteği ile görevinden ayrılırken, yerine başhekim yardımcılığı görevini yürüten Prof. Dr. Halil Kavgacı atandı.
Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Prof. Dr. Tevfik Özlü, kendisine görevi boyunca yardımcı olan herkese teşekkür ederek “Akademik ve mesleki faaliyetlerime daha fazla zaman ayırmak düşüncesiyle 2008 yılından itibaren onur duyarak yürütmekte olduğum KTÜ Farabi Hastanesi Başhekimliği görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Hastanemizi daha ileriye taşıyacağına inandığım yeni Başhekim arkadaşıma başarılar diliyorum. Bundan sonra da Allah izin verdiği sürece KTÜ Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı bünyesinde bir akademisyen ve hekim olarak öğrencilerime, hastalarıma ve halkımıza hizmet vermeye devam edeceğimi, kamuoyuna saygıyla arz ederim” ifadelerini kullandı.
Öte yandan Özlü’nün yerine bir süredir başhekim yardımcılığı görevini yürüten Onkoloji Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Halil Kavgacı atandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Tevfik Özlü, KTÜ Farabi Hastanesi Başhekimliği Görevinden Ayrıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN