Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adnan Günnar, Sürmene İlçesinde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

Giriş Tarihi: 7.10.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 16:13
Adnan Günnar, Sürmene İlçesinde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü
AK Parti Milletvekili ve adayı Adnan Günnar, Sürmene ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Günnar, aynı günün akşamında ise Akçaabat ilçesinin yüksek mahallerinden olan Çilekli Mahallesi’ni ziyaret etti.
AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Sürmene İlçesinde seçim ziyaretlerini sürdürdü. Günnar, ilçede Pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Günnar, halkın gösterdiği ilgiden memnun olduklarını söyledi.
AK Parti’nin tek başına iktidara koştuğunu belirten Günnar, “Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz, dilek ve temennilerini dinliyoruz. Ziyaretler oldukça verimli geçiyor. Partimiz şu an itibarıyla tek başına iktidara koşuyor. İnşallah Trabzon’da rekor oy oranı ile birinci parti olacağız. Trabzon’da 6 milletvekilinin 6’sını da almak zor değil. Bunun için çok çalışıyoruz” dedi.
Günnar, Sürmene İlçe ziyaretini tamamladıktan sonra Akçaabat İlçesi’nin yüksek mahallerinden olan Çilekli Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle halkı ile bir araya geldi. Mahalle halkına çağrıda bulunan Günnar, tek başına iktidarın istikrar için önemine vurgu yaparak, “Biz milletimiz için, milletimizin kurduğu partiyle yola devam edeceğiz. Milletimiz de kendi kurduğu AK Partiyle yola devam edecektir. İnşallah bu gemiyi hep beraber yürüteceğiz” diye konuştu.
1 Kasım seçimlerinde Türkiye’nin tek başına iktidara ihtiyacı olduğunu belirten Günnar, bunun da ancak AK Parti ile sağlanabileceğini, 1 Kasım seçimlerinin huzur ve istikrar seçimi olacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adnan Günnar, Sürmene İlçesinde Seçim Çalışmalarını Sürdürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN