Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ortahisar Belediyesi Performans Programı Oybirliğiyle Kabul Edildi

Giriş Tarihi: 9.10.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 9.10.2015 16:01
Ortahisar Belediyesi Performans Programı Oybirliğiyle Kabul Edildi
Ortahisar Belediye Meclisi, bu haftaki son meclis toplantısında ‘2016 Yılı Performans Programını ve Gelir Tarifesi’ni oybirliğiyle kabul etti.
Ortahisar Belediyesi’nin 2016 yılındaki yatırım, proje ve faaliyetlerini içeren programların yer aldığı performans programı belediye meclisinde müzakeresinin ardından kabul edildi. Performans programında Ortahisar Belediyesi’ne bağlı müdürlüklerin yapmayı planladıkları her türlü proje, faaliyetlere harcanacak tahmini bütçeler yer alıyor. Bu kapsamda müdürlükler 2016 yılı içinde yapacakları proje ve faaliyetleri ve bunların yaklaşık maliyetlerini Belediye Meclisi’ne sundular. Meclis üyelerinin maddeler üzerinde görüş ve önerilerini açıklamasının ardından performans programı AK Partili, CHP’li ve MHP’li üyelerin oybirliğiyle kabul edildi.
Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, 2015 yılı Performans Programı ve Gelir Tarifesi’nin oybirliğiyle kabul edilmesi üzerine meclis üyelerine katkılarından dolayı teşekkür ederek, "Ortahisar Belediyesi’nin 2016 Yılı Performans Programı ve Gelir Tarifesi hayırlı olsun. Bu program belediyemizin kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak hizmetlerini sürdürmesi bakımından önem taşıyor. İlerleyen süreçte yeni ihtiyaç ve projeler ihdas edilirse bunları da meclis gündemine alarak şehrimize kazandıracağız. Ben programın hazırlanmasında emeği geçen bütün birim müdürlerimize ve meclis üyelerimize bir kez daha çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortahisar Belediyesi Performans Programı Oybirliğiyle Kabul Edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN