Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Martı Resort'a Oscar'ı

İçmeler Beldesinde hizmet veren Türkiye'nin ilk resort oteli Martı Resort Otel Skal International İstanbul Kulübü tarafından de kalite ödülüne layık görüldü.

Giriş Tarihi: 16.1.2013 14:41 Güncelleme Tarihi: 16.1.2013 14:53

Türkiye'nin ilk Resort oteli Martı Resort Deluxe, SKAL International İstanbul Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin Oscar'ları olarak kabul edilen "Skalite 2012-Turizmde Kalite Ödülleri"nde ''Bronze'' ödülünü almaya layık bulundu.


Turizm sektöründe kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen kuruluşları ödüllendirmeyi amaçlayan Skalite, kaliteyi bir yönetim felsefesi olarak benimseyen kurumların aynı zamanda sektör çalışanlarına örnek olmasını da sağlıyor. Yatırım, yönetim, işletme, pazarlama, insan kaynakları, çevre ile ilgili olarak kaliteyi artıracak yeni standartlar ve uygulamaları değerlendiren Skalite, sürdürülebilir turizm alanında alınan ödüller ve misafir memnuniyetini de ön planda tutuyor.

Sürdürülebilir turizmin gelişmesine olan katkısını TUI tarafından verilen Travelife Gold sertifikası ile uluslararası turizm arenasında da onaylatan Martı Resort Deluxe, üç aşamalı bu ödülü ilk ve tek seferde Gold sertifikası olarak aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Martı Resort'a Turizm Oscar'ı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN