Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prontomice ekibi başarılarını Beyrut'ta kutladı!

ProntoMICE çalışanları, yıl boyunca ortaya koydukları başarıyı, Beyrut’ta özel bir partiyle kutladı.

Giriş Tarihi: 21.1.2013 18:40
18 – 20 Ocak tarihlerinde, Beyrut'da unutulmaz bir tatil yapan ProntoMICE ekibi, hem eğlenme fırsatı buldu, hem de birçok tarihi yeri ziyaret etti.

Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran ve PontoMICE Genel Müdürü Efe Çakar'ında eşliğinde "Let's Party in Beirut " sloganı ile gerçekleşen organizasyonda ProntoMICE yıldızları geceyi fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

ProntoMICE Genel Müdürü Efe Çakar "2012 yılındaki hedeflerimiz oldukça zorluydu. Bu zorluğa karşı ProntoMICE ekibi hedefleri tutturmuş ve bununla da yetinmeyerek hedefin üzerine çıkmıştır. Hepimizin imzasını taşıyan bu büyük başarı kutlamasını Beyrut'ta yapmamız çok doğru bir karar oldu. Ekip olarak beraber zaman geçirmek, eğlenmek, başarılarımızı birlikte kutlamak hepimizi son derece mutlu ve motive etti. Başarıları paylaşmaya, hem müşterilerimiz hem de ailemizle büyümeye devam edeceğiz." diye konuştu. Çakar "Ulusal ve uluslararası dev markalara verdiğimiz kaliteli servislerle, 2012'de yaşadığımız %33'lük büyüme rakamı üzerine, 2013'te de %15'lik büyüme hedefledik." dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prontomice ekibi başarılarını Beyrut'ta kutladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN