Yeni aşk rotası: Madeira

Giriş Tarihi: 4.4.2013 17:12

Yeni tatil rotaları keşfetmek, bakir destinasyonları gezmek; hayatı doya doya yaşamayı tercih edenlerin en büyük zevklerinden biri olmaya devam ediyor.

STH Turizm tarafından hem yeni evleneceklere balayı tatili için hem de aşk tazelemek isteyen çiftlere özel olarak önerilen Madeira Turu,konforu, doğal güzellikleri ve tarihi değerleri adanın yerel kültürü ile bir arada sunuyor.

Kuzey Atlas Okyanusu'nda Portekiz açıklarındaki özerk adalar topluluğu Madeira, her mevsim 17- 25 derece arasındaki ılıman iklimi, dağları, denizi, şelaleleri, kendine özgü bitki örtüsü, botanik bahçeleri ile keyifli bir tatilin yeni adresi olarak popülerleşiyor.

STH Turizm Genel Müdürü Tolga Özbabacan; "Madeira tatili yapan müşterilerimiz hep çok mutlu dönüyorlar. Madeira iklimi, doğası, yeme içme kültürü ve doğal güzellikleri ile hem yeni keşif yapmak isteyenleri, hem de huzurlu bir tatili tercih edenleri memnun ediyor. Madeira, 9-15 Mayıs tarihleri arasındaki Çiçek Festivali'nin yanı sıra adaya özgü enfes şaraplarıyla da ünlüdür."diyor.

STH Turizm ayrıcalığı ile tatili tercih edenler için Madeira Turu 700 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

STH Turizm Hakkında;
2007 yılında TURSAB-A grubu işletme belgesi ile kurulan STH Turizm Organizasyon ve Danışmanlık Şirketi kuruluşundan bu yana turizm, toplantı, yurtdışı organizasyon, kongre ve organizasyon (Mice; Meeting,Incentive, Congress, Event) alanında hizmet vermektedir. 12.01.2010 tarihinde ST HOSPITALITY TRAVEL adıyla IATA(International Air Transport Association), (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği), kaydı yapılmış olup TIDS (Travel IndustryDesignator Service) numarası # 96-0 6768 3 olarak belirlenmiştir. STH TURIZM 22.06.2010 tarihinde uluslar arası geçerliliği olan ISO 9001: 2008 kalite yönetim belgesini almaya hak kazanmıştır. Aralık 2010 itibari ile UFTAA (Universal Federation of Travel Agents' Associations ) ve ASTA (AmericanSociety of Travel Agents) üyelikleri gerçekleşmiştir.

STH TURIZM'in ortakları ve yöneticileri, organizasyon konusunda Camel-Trophy, Eurovision,
Rock'nCoke gibi Türkiye'nin alanında en iyi ve yurt dışında Türkiye'yi temsil eden pek çok organizasyonun organizatörlüğü, tur operatörlüğü, rehberlik, kongre organizasyonu ve event alanlarında çalıştıktan sonra edindikleri deneyimlerle STH TURİZM'i kurmuşlardır.
Turizm, mice ve festivaller olarak üç departmanda hizmet veren STH TURİZM, kuruluş tarihi olan 2007'den bu yana sayısız organizasyona imza atmıştır.

STH TURİZM çağrı merkezi yüzlerce seyahat alternatifinin yanında, otel, uçak, araç kiralama, vize alımı ve diğer hizmetler hakkında da bilgi sağlamaktadır
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni aşk rotası: Madeira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN