Türkiye'nin en iyi haber sitesi

girişine zam geldi

Giriş Tarihi: 29.5.2013 10:34

Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği'nin işletmeciliğini yaptığı Kanyonu'na giriş ücreti 50 kuruş arttırılarak 5,5 TL oldu.

Fethiye Turizm Altyapı Hizmet Birliği'nin Fethiye Kaymakamlığı Salonu'nda Osman Otgöz başkanlığında yapılan genel kurulunda Milli Parkı 2013 yılı ziyaretçi giriş ücreti 5 TL'den 5.5TL'ye yükseltilirken, öğrenci giriş ücreti de 2.75TL olarak belirlendi. Otopark ücretinin araç özelliğine göre 3 ila 10 TL arasında belirlendiği genel kurulda WC ücretinin 1TL olması tartışmaya neden oldu.FETAB Başkanı Osman Otgöz, fiyatları kendilerinin belirlemediğini, belirlenen fiyatların meclis genel kuruluna getirilmesinin tüzük gereği olduğunu söyleyerek, 'Kanyonu ve kanyon dışını kiraladık. 2013 yılında bu fiyatlar uygulanacaktır' dedi.

İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Turhan, 'Saklıkent işletmesi genel olarak FETAB'ta ise WC'ler ücretsiz olmalıdır. Türkiye'de belediyeler dahil WC'lerin ücretsiz yapılması taraftarıyım. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde ücretli WC yok' dedi.

Saklıkent Kanyonu'na giriş, otopark ücreti ile WC ücretleri oy çokluğu ile kabul edilirken, WC ücretinin alınmama isteğinin yazılı olarak ilgililere bildirilmesi kararlaştırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saklıkent girişine zam geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN