Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ne destek

Muğla Ticaret Odası Meclis Başkan Vekili işadamı Mustafa Kale nin turizmde hak ettiği yeri alması için gerekli her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 23.7.2013 14:19
3 bin yıllık tarihi geçmişi ile dünyanın en büyük mermer antik kentleri arasında gösterilen 'nin yapılan tüm çalışmalara rağmen hakettiği ilgiyi göremediğini belirten Yatağanlı İşadamı Mustafa Kale, antik kentin etkin tanıtımı ve turizmde hak ettiği yeri alabilmesi için her türlü girişimde bulunacaklarını belirterek Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Muğla Valisi Hakan Güvençer ile de görüştüklerini açıkladı.

İşadamı Kale, Yatağan Kaymakamı Hasan Tarıseven ile yaptıkları görüşmede antik kentin turizme etkin bir şekilde kazandırılması için Bodrum ve Marmaris gibi turistik ilçelerdeki tur şirketleri ile de gerekli görüşme ve bağlantıların yapıldığını önümüzdeki dönemde antik kente günü birlik turların düzenlenmesi için kolları sıvadıklarını belirtti.
İlçenin gelişmesi ve kalkınması için bu tür tanıtım ataklarının ısrarla yapılması gerektiğini vurgulayan Mustafa Kale bu konuda toplumun her kesimi ile işbirliği içerisinde olabileceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Stratonikeia Antik Kenti'ne destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN