Bursa arası uçuşlar başlıyor

Bursa- arası doğrudan uçak seferleri yarın başlıyor. Freebird Havayolları tarafından yapılacak ilk uçuş, 180 kişilik uçakla yüzde 100 dolulukla başlayacak.

Giriş Tarihi: 6.8.2013 15:12
Bursa Valiliği'nin geçen ay Aile Fuarı'nda yaptığı görüşmeler sonucu Yenişehir- Kuveyt arası doğrudan uçak seferleri için takvimi belirledi. Frebird Havayolları tarafından gerçekleştirilecek seferlerin ilki 7 Ağustos Çarşamba günü başlıyor. Bursa Valisi Şahabettin Harput, 18- 23 Temmuz tarihleri arasındaki fuarda sözlü olarak mutabakata vardıklarını hatırlatarak, "Yapılan görüşmelerin meyvelerini toplamaya başlıyoruz. Seferler sayesindeki Arap misaferlerin önündeki ulaşım engeli ortadan kalkacak. İlk seferin özellikle ramazan bayramı öncesine denk geliyor olması ise bizim için çok daha güzel. Özellikle arife günü gerçekleşecek olan sefer, Arap turistlerin bayramı Bursa'da geçirmeleri için itici güç oldu. Dileriz ilkinde olduğu gibi diğer seferlerde de yine yüzde 100 doluluk sağlanır ve Bursa'ya sunulan bu faydalı hizmet sürdürülebilir bir katkıya dönüşür" dedi.

"SEFERLERİ TALEPLER BELİRLEYECEK"
Arap turizmi için büyük önem taşıyan doğrudan uçuşların ilk etapta ağustos ve eylül aylarını kapsayacak şekilde gerçekleşmesi planlandığını kaydeden Harput, 'Gelen talebe göre uçuş takvimi kış sezonu için yeniden şekillenecek. Yenişehir- Kuveyt arası seferlerin ilki arife gecesi 00.20'de Kuveyt çıkışlı olarak başlayacak. Bunu eylül ayı sonuna kadar her hafta iki sefer izleyecek. Salı günleri saat 20.00'de Yenişehir'den kalkacak uçağın karşılığı ise çarşamba günleri yine saat 00.20'de Kuveyt çıkışlı olacak. Yaz sezonu boyunca Kuveyt'ten Bursa'ya 9 uçak iniş yapacak' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursa Kuveyt arası uçuşlar başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN