Türkiye'nin en iyi haber sitesi

den İstanbul'a ilk sefer

Ege Bölgesinin ulaşım şirketlerinden biri olan -İstanbul güzergahında ilk seferini gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 7.8.2013 09:49
-İstanbul güzergahı için kısa süre önce çalışma başlatan şirket yöneticileri, bugün ilk sefer için Otogar'da toplandı. İlk sefer düzenlenen kokteyle başlatıldı.Açılışta konuşma yapan Genel Müdürü Ali Akçın, 2013 yılı içerisinde toplam 10 milyon EURO yatırım planladıklarını söyleyerek, 'Yılın ilk çeyreğinde 2,5 milyon EURO ikinci çeyreğinde 2,5 milyon EURO yatırımı tamamlamış bulunmaktayız.

Yatırımın ikinci ayağını Eskişehir üzerine yoğunlaştıran Anadolu Turizm, yıllardan beri Eskişehir-İzmir hattında var olan keyifli yolculuk hizmetini daha da arttırarak Eskişehir-İstanbul hattına taşımıştır. Yeni yatırımları ile birlikte Eskişehir-İstanbul / Denizli-İstanbul ve Ankara'dan sahil hatlarını kapsayan yeni hatlar açmış, Anadolu keyfini bu hatlara da getirmiştir. Son 5 yılda yakaladığımız hızla İstanbul güzergahını da başlatıyoruz. Kısa sürede başarı sağlayacağımıza inanıyorum' diye konuştu.
İlk aracın İstanbul'a doğru yola çıkmasının ardından çeşitli illerden gelen şirket yetkilileri ziyareti fırsata çevirerek Kentpark'ı dolaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolu Turizmden İstanbul'a ilk sefer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN