'de yas var

Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı , Göreme'deki vadide önceki gün öğle saatlerinde iki turistin saldırıya uğraması olayını kınayarak sert açıklamalar da bulundu.

Giriş Tarihi: 12.9.2013 12:19
Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı ,''Kooperatifimiz ve bütün bölge turizmcileri adına bu utanç ve insanlık dışı saldırı olayını nefretle kınıyorum. Böyle bir saldırıyı gerçekleştiren kişinin kesinlikle ne bu bölge insanı olabilir nede insan olamayacağını düşünüyorum.

Bu olayı gerçekleştiren kişi yada kişilerin bir an önce faillerinin bulunarak Adalete teslim edilerek cezalandırılmasını bekliyoruz' dedi.
Başkan Durmaz, 'Bu olayın son olmasını diliyor bir daha yaşanması için gerekli tedbir ve düzenlemelerin yapılarak Kooperatifimiz ve Yerel Yönetimlerle iş birliği içerisinde Milli Park Alanı içerisinde yapılması düşünülen Alan kılavuzluğu ile defalarca ısrarla dile getirdiğimiz Kapadokya özel yasası biran evvel çıkartılmalı , Özel Güvenlik birimleri kurulmalı ve güvenlik önlemleri acilen alınmalı bu konuda Kooperatifimiz olarak her türlü desteğe hazırız' ifadesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göreme'de yas var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN