Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tıtanıc Deluxe Belek ödüle doymuyor

Giriş Tarihi: 30.9.2013 16:56

Tıtanıc oteller grubunun en yeni üyesi 'Tıtanıc Deluxe Belek' ödüle doymuyor.

2013 Nisan ayında kapılarını misafirlerine açan TITANIC DELUXE BELEK 2013 Ağustos ayında WTA tarafından düzenlenen Dünya Turizm Oscar'ları gecesinde 'Avrupa'nın En İyi Yeni Oteli' seçilen TITANIC DELUXE BELEK bu kez de Burgan Bank, Capital ve Ekonomist dergileri işbirliği ve Turizm Yatırımcıları Derneği'nin (TYD) katkılarıyla düzenlenen gecede Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması'nda Kıyı bölgesi otelleri kategorisinde ' Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımı ' olarak Birincilik ödülünü aldı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye'nin en başarılı Turizm yatırımcıları ödülleri Esma Sultan yalısında düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödül töreninde konuşan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Türkiye'nin turizm alanında gelişmesinde Turizm yatırımcılarının büyük rolü olduğunu vurgulayarak, "Türkiye'nin 1980'li yıllarda başlayan turizm trendi 2000'li yıllarda dünyanın en seçkin 10 ülkesi arasına girmesi ve bugün de ilk altı içinde yer alması turizm yatırımcılarının büyük çabalarıyla olmuştur. Eğer 1980 yılında 327 milyon dolar olan turizm gelirimiz 2012 yılında yaklaşık 79 kat artarak 29,3 milyar dolara yükselmişse bunda turizm yatırımcıların çok büyük emeği ve katkısı var burada hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Toplam 13 kategoride yapılan ödül töreninde Beş yıldızlı oteller, Kıyı bölgesi otelleri kategorisinde, birincilik ödülünü Titanic Deluxe Belek aldı. Esma Sultan Yalı'sında düzenlenen ödül töreninde ödülü, Titanic Deluxe Belek Otel Müdürü Tafil GÜRBÜZBİLDİK aldı. Ödül sonrası yaptığı açıklamada; Her alanda başarıya imza attıklarını söyleyen Gürbüzbildik, 'Aldığımız ödüllerin ardı arkası kesilmeyecek, bizler de her aldığımız ödülle kendimizi yenileyeceğiz ve her zaman bu ödüllere layık işler yapacağız' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tıtanıc Deluxe Belek ödüle doymuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN