Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güral Sapanca en başarılı işletme seçildi

Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliğiyle gerçekleşen 'Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013' araştırmasının sonuçlarına göre, NG Güral Sapanca iki kategoride birincilik, bir kategoride ise ikincilik ödülünü kazandı.

Giriş Tarihi: 2.10.2013 10:15
Doğa Turizmi İşletmeleri ve Sağlık Turizmi İşletmeleri kategorilerinde birincilik, Kongre Otelleri Kategorisi'nde ise ikincilik ödülü NG Güral Sapanca'ya verildi.

En başarılı turizm yatırımlarının belirlendiği, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen, 'Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları 2013' araştırmasının sonuçlarına göre NG Güral Sapanca, 3 ödüle birden layık görüldü. NG Güral Sapanca, Doğa Turizmi İşletmeleri ve Sağlık Turizmi İşletmeleri adlı iki farklı kategoride birincilik, Kongre Otelleri Kategorisi'nde ise ikincilik ödülünü kazandı.

Sonuçlar, düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı. Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliğiyle gerçekleşen araştırmanın ödül töreninde NG Güral Sapanca'nın ödüllerini NG Hotels ve Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güral Sapanca en başarılı işletme seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN