En iyi spa otel ödülü 'nın

Giriş Tarihi: 13.11.2013 11:32

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan 'da bulunan , 78 ülkeden 157 firmanın katıldığı 'Uluslararası Kalite Yıldızları' yarışmasında aldığı 'Altın' ödülün ardından bu kezde Londra'da 'En İyi Spa' ödülünü kazandı.

bölgesinde turistlerin en çok ziyaret ettikleri merkezlerden biri olan Uçhisar beldesinde bulunan CCR Hotels&Spa, 2013 yılındaki ilk ödülünü Cenevre'de aldı. İsviçre'nin Cenevre kentinde, Intercontinental Otel'de düzenlenen BID - Business Initiative Directions 2013 Uluslararası Kalite Ödülleri töreninde dünyanın farklı sektörlerinden 78 ülkeden 157 firmanın katıldığı 'Uluslararası Kalite Yıldızları' yarışmasında 'Altın' ödül kazanan otel ardından Londra'da düzenlenen 5 Star Hotel Awards töreninde bukez '' En iyi Spa oteli'' ödülünü teslim aldı.

En İyi Oteli ödülünü Londra'nın ünlü ve tarihi oteli Grosvener House Otel'de düzenlenen törende otelin genel müdür yardımcısı Didem Bulgurlu ve Satış Pazarlama Sorumlusu Elvan Filiz aldılar.

Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya, bu ödüle layık görülmelerindeki en önemli faktörün , otellerinin dünyanın ilk kayadam oyma Spa'sı olması ve bu orijinal ve fantastik mekanda vermiş olduğu kaliteli hizmet olduğunu ifade etti. Çankaya: 'Sizlere ve misafirlerinize en iyi hizmeti sunma çabamız birkez daha ödüllendirildi.

Ekibim ve Kapadokya olarak : Muhteşem bir mek'nda , sıra dışı manzarası ile , konaklamanın lüks ve konfor ile birleştiği , dillere destan Anadolu misafirperverliğinin profesyonellikle vücut bulduğu CCR Hotels & SPA'da , sahip olduğumuzun en iyisini sizlere sunmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz' dedi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En iyi spa otel ödülü Kapadokya'nın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN