Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldızların yılbaşı adresi Kıbrıs

Her mevsim tatilin gözdesi Kıbrıs yılbaşında da ışıl ışıl eğlenceyi geniş bir yelpazede sunacak. Otellerin yılbaşı programında ise yine ünlü sanatçılar var

Giriş Tarihi: 16.12.2013
Girne, Lefkoşa, Magosa ve bu illerin barındırdığı büyülü tarih, lüks oteller, eğlence Kıbrıs'ı her dönem, her yaş grubundan insan için gözde bir tatil bölgesi olarak öne çıkarıyor. Vizesiz, pasaportsuz, free shop'tan alışveriş yapılabilen keyifli bir yurtdışı tatili için belki de en ideal destinasyon... Yaz aylarında Türkiye'nin güney sahilleri kadar sıcak, kış aylarında ılık olan Kıbrıs'ta dört mevsim tertemiz bir hava hakim. İster hafta sonu kaçamağı ister uzun soluklu bir tatilde aranılan her beklentiye cevap veren bu ada yılbaşında da ışıl ışıl oluyor. Otellerin hazırladığı gala programlarında ünlü sanatçılar sahne alıyor. Kıbrıs 2014 yılına da Sibel Can, Funda Arar, Serdar Ortaç, Ebru Gündeş gibi isimlerle karşılayacak. Bazı otellerde galalar otel misafirlerine ücretsiz olurken bazıları ise ücretli.

ÖZEL PROGRAMLAR
KKTC'de yılbaşı hareketliliği sadece otellerde değil. Özellikle Girne Kıbrıs'ın başlıca eğlence merkezlerinden biri ki yılbaşında her noktası ışıl ışıl karşılar yeni yılı. Girne limanının çevresini restoranlar ve barların hemen hepsinde özel programlar düzenlenir. Kıbrıs'ı cazip kılan en önemli unsurlardan biri de lüks tesis özellikleriyle misafirlerine rüya gibi tatiller sunan birbirinden güzel prestijli otelleri. Hedef kitlesini VIP misafirlerin oluşturduğu bu oteller arasında sizin tercihlerinize uygun olarak tasarlanmış konsept sahibi bir otel mutlaka var!

KİM NEREDE SAHNE ALACAK?
Kaya Artemis Resort:
Funda Arar ve Kubat
Acapulco Resort Hotel: Burcu Güneş, Metin Kiper ve Orkestra Konsept
Merit Park: Ferhat Göçer
Malpas Hotel: Sibel Can - Sefa Doğanay - Oryantal Didem
Cratos Premium Hotel: Serdar Ortaç
Nuh'un Gemisi: 28 Aralık Volkan Konak & 31 Aralık Ebru Gündeş
Salamis Bay Conti Hotel: Rafet El Roman
Rocks Hotel & Casino: Ediz Onay ve Grup Boğaziçi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızların yılbaşı adresi Kıbrıs
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN