'daki oteller yılbaşına hazır

Giriş Tarihi: 17.12.2013 10:46 Güncelleme Tarihi: 17.12.2013 11:06

bölgesinde bulunan oteller yılbaşı öncesi hazırlıklarını tamamladı.

Birçok otelde yılbaşı için çeşitli kutlama programları düzenlenirken, acenteler yerli ve yabancı turistler için farklı seçenekler sunuyor.
Peribacaları ile ünlü, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan bölgesinde, yılbaşı gecesi için yıldızlı otellerin yanı sıra kayadan oyma butik otellerde çeşitli eğlence programları hazırlanıyor. Yılbaşı tatilinin hafta içerisine gelmesi nedeniyle geçtiğimiz yıllara oranla yerli turist ilgisinin daha az olmasının beklendiği bölgede, Uzakdoğulu ve Avrupalı turistler yoğunlukta olacak.

Yılbaşı gecesi bölgedeki 4 ve 5 yıldızlı otellerde düzenlenecek olan gala programlarının ücreti kişi başı 100 TL ile 400 TL arasında değişirken, programlarda yerli ve yabancı konuklar için yılbaşı özel yemeği, yerli ve yabancı içki, canlı müzik, dans gösterileri ve oryantal gibi aktiviteler sunulacak.


Turizm twitter

Yeni yıla daha farklı bir mekanda girmek isteyen turistler için ise bölgedeki çok sayıda yer alan yeraltı kayadan oyma eğlence merkezlerinde Türk geceleri düzenlenecek. Genellikle yabancı turistlerin ilgi gösterdikleri buradaki kutlama programında ise ateş dansı, oryantal, canlı müzik, Türkiye'nin çeşitli yörelerine ait halk oyunları gösterileri yer alıyor. Buradaki eğlencelere katılma ücreti ise 80 TL ile 130 TL arasında değişiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapadokya'daki oteller yılbaşına hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN